Kotisivu  /  Virtalähteet  /  Levyasennus - DC DC -muuntimet  /  MEAN WELL SKM50B-05
SKM50B-05
Active Icon Active - DC DC CONVERTER 5V 50W
SKM50B-05
SKM50B-05
MEAN WELL
Valmistaja:
Mfr osa #
Taulukkonäkymän:
Kuvaus:
DC DC CONVERTER 5V 50W
3D Model Icon
SKM50B-05 Spesifikaatio
Tuotteen Ominaisuus
Määritteen Arvo
Valmistaja
Sarja
SKM50 (50W)
Pakkaaminen
Tube
Tuotteen Tila
Active
Tyyppi
Isolated Module
Lähtöjen lukumäärä
1
Jännite - Tulo (Min)
18V
Jännite - Tulo (Max)
36V
Jännite - lähtö 1
5V
Jännite - Lähtö 2
Jännite - lähtö 3
Jännite - lähtö 4
Virta - lähtö (enintään)
10A
Teho (wattia)
50 W
Jännite - eristys
1.5 kV
Sovellukset
ITE (Commercial)
Ominaisuudet
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Käyttölämpötila
-40℃ ~ 75℃ (With Derating)