Kotisivu  /  Erilliset Puolijohteet  /  Diodit - Tasasuuntaajat - Ryhmät  /  Vishay BAS70-04-HE3-08
BAS70-04-HE3-08
Active Icon Active - DIODE MODULE 70V 200MA SOT23
BAS70-04-HE3-08
BAS70-04-HE3-08
Vishay
Valmistaja:
Mfr osa #
Taulukkonäkymän:
Kuvaus:
DIODE MODULE 70V 200MA SOT23
3D Model Icon
BAS70-04-HE3-08 Spesifikaatio
Tuotteen Ominaisuus
Määritteen Arvo
Valmistaja
Sarja
Automotive, AEC-Q101
Pakkaaminen
Tape & Reel (TR)
Tuotteen Tila
Active
Diodin kokoonpano
1 Pair Series Connection
Diodin tyyppi
Schottky
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max)
70 V
Virta - keskimääräinen tasasuuntattu (Io) (diodia kohti)
200mA (DC)
Jännite - eteenpäin (Vf) (enintään) @ jos
1 V @ 15 mA
Nopeus
Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Käänteinen palautumisaika (trr)
5 ns
Virta - Käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 50 V
Käyttölämpötila - risteys
125 ℃ (Max)